Wifi Modem Şifre Kırma – Wifi Şifreleri Nasıl Kırılır?… Örneğin bir misafirliğe gittik ve o evde herhangi bir wifi bağlantısı mevcut değil veya ev sahibi wifi şifresini bize vermek istemiyor. Bu durumda bizler ne yapabiliriz ? Gelen mesajları göremeyecek veya arkadaşlarımızın bize yolladığı mesajlara yanıt veremeyecek miyiz? Bu konumuzu tamamen dikkatli bir şekilde okursanız ve uygularsanız artık çevrenizde bulunan Wifi’lerin pek çoğunu kırabileceksiniz. Ancak şunu da söylemeliyim ki bu taktik genellikle eski Wifi ve Modem kullanan internet sahiplerinin şifrelerini kırabilmektedir. Fakat emin olun hala pek çok modem şifresini kırabilmektedir. Diyeceğimiz yöntemi dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Wifi şifresi kırabilmek için mobil uygulamalardan uygulama mağazası bölümünden program indirmeniz gerekiyor. Aslında bu program tam olarak şifre kırmasa da doğrudan o modeme bağlanma özelliği taşıyor. Çünkü Wifi’nin Pin kodunun değiştirilmesi alınması gereken bir önlem mahiyetindedir. Bu yüzden eski sürüm modemlerde çok daha işe yaramaktadır.

Wifi Şifre Kırıcı Program Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

  • Öncelikle Google Play Store arama bölümüne “WIFI WPS WPA Tester” programını bularak indiriniz.
  • Ardından indirmiş olduğunuz WPS Wpa Tester adındaki bu programı açınız ve ilk çıkan kısımda “Kabul ediyorum” kutucuğuna basarak ilerleyiniz.
  • Tarama için uygulamaya GPS izni verilmesi gerekiyor bu nedenle “Tamam” butonuna basarak “İzin ver” seçeneğini işaretleyiniz.
  • Evet karşımıza modem adları çıkıyor. Yeşille seçilmiş olan modem adları kırılma ihtimali yüksek modemleri göstermektedir. Onlardan herhangi birisine geliniz. (Çekim gücü en yüksek olanı seçmenizi tavsiye ederiz.)
  • Herhangi bir modem isminin üstüne bastıktan sonra size bir uyarı ekranı gelecektir. Bu uyarıyı atlamak için “Next” butonuna basınız. Açılan sayfayı biraz alta doğru kaydırınız ve “Tüm PIN’leri deneyerek otomatik bağlan” yazısına tıklayınız. “Bir kereliğine izin ver” yazan yere tıklayınız ve program şifreleri denemeye başlayacaktır. Her seferinde “Bir kereliğine izin ver” diyerek programın tüm Pin’leri girmesini sağlayabilirsiniz.
  • Program bu tarama sonucunda eğer şifreyi kırmışsa otomatik olarak internet erişimine sahip olacaksınız.

Tekrar belirtmek gerekirse burada dikkat edilmesi gereken şey modemin isminin yeşil olanların Pinlerini denemenizdir.

Bir önceki yazımızda sizlere Türk Telekom Bedava İnternet Hediyeleri kazanabilme yönteminden bahsetmiştik.