Vodafone Bedava İnternet Hediyeleri 2019… Türkiye’de en çok kullanılan ve kendi altyapısına sahip olan mobil operatör şirketleri arasında Vodafone’da yer almaktadır. Aslında Vodafone daha önceden Türkiye’de Telsim olarak hizmet vermekteydi. Ancak Telsim’in satın alınmasıyla beraber artık Vodafone olarak yayın hayatına devam edecektir. Vodafone bedava internet hediyelerine göz atmadan önce bu bilgileri sizlere sunduk. Günümüzde insanlar bedava internet paketlerini son derece merak eder oldular. Mobil operatörler adeta abone çekebilmek adına kampanyalar düzenlemektedirler. Aslında bu kampanyaları yapmalarıyla doğru orantılı olarak baz istasyonu sayısını da arttıracaklarını düşünüyoruz. Şöyle bir baktığımızda mobil operatörlerin en büyük bütçesinin vergilere ve baz istasyonlarının kurulumuna ayrıldığını söyleyebiliriz. Şimdi isterseniz Türkiye’nin en büyük mobil operatör markaları arasında yer alan Vodafone firmasının hediye GB kampanyalarına bir göz atalım.

  • Vodafone Self Servis Uygulamasını İlk Kez İndirenlere Bedava Hediye GB DağıtılmaktaBunun için Android cihazlarınızdan Google Play Store vasıtasıyla gerekli olan uygulamayı indirmenizi tavsiye etmekteyiz. Vodafone Self Servis uygulamasını indirdikten sonra bedava hediye GB hattınıza yüklenmektedir.
  • E-Fatura’ya geçen Vodafone’lular Hediye İnternetin Tadını ÇıkartıyorlarFaturalı hat sahibiyseniz 15 gün içinde kullanmanız gereken 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Bunun için faturalı hat sahibi olmanız ve e-faturaya geçme talebinde bulunmanız gerekmektedir. Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla e-fatura’ya geçiş sağlayabilirsiniz. EFATURA BOŞLUK EPOSTA-ADRESİNİZ‘i yazarak 7000’e SMS göndererek e-fatura’ya geçiş talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir, Hediye 2 GB İnternet Kazan !Hemen hemen tüm mobil operatörler haftalık olarak mobil uygulamalarını kullandığınız zaman hediye GB’lar dağıtmaktadır. Vodafone’da Yanımda uygulamasını indiren kullanıcılara bu imkanı sağlamaktadır. Yanımda uygulamasını indirip uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Hediye Haftalık İnternet Paketinizi Alın” bölümüne tıklayarak sizler de hediye GB’lar kazanabilirsiniz.
  • 8GB Hediye Vodafone Bedava İnternet Kampanyası: Super2GB yazın 3636’ya gönderin hediye 8GB kazanın. Ancak bunun için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcut. Kampanya bitimine az bir süre kala bu paketinizi iptal etmeniz gerekiyor. Eğer mevcut pakete aboneliğinizi iptal etmezseniz hattınızdan kontör veya TL kesilmesi mümkün olabilecektir.
  • Şartsız Şurtsuz 500 MB Hediye İnternet Kazanmak İçinNET 500MB yazdıktan sonra 3636’ya SMS gönderebilir ve kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Sürpriz Miktarda Hediye GB Kazanabilme Şansı İçin: SURPRIZ yazarak 6666‘ya SMS iletmeniz durumunda sistemin tanımlayacağı miktarda hediye GB kazanabilmeniz mümkündür.

Vodafone En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları listesini yukarıda sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Aslında diğer sitelerin yaptığı gibi 2010 yılından kalan pek çok kampanyayı da sitemizde paylaşabilirdik ancak biz bunları etik bulmuyoruz ve sizleri de oyalamak istemiyoruz. Bu yüzden sık sık güncellediğimiz ve en güncel kampanyaların yer aldığı listeyi yukarıda sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Yukarıdaki listede bulacağınız bedava internet kampanyaları ile hediye GB’lar kazanabilmeniz mümkündür. İnternet sitemizde bedava internet kampanyalarının haricinde bedava dakika kazanabileceğiniz kampanyaları da paylaşacağız. Belki de siz bu yazıyı okuduğunuzda muhtemelen hediye dakika konusunu da internet sitemize açmış olacağız. Bu yüzden internet sitemizde arama bölümüne “Vodafone Bedava Dakika” yazarak aratmayı deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Turkcell Bedava İnternet Hediyeleri adlı konumuzu açmıştık. Eğer Turkcell operatörüne sahipseniz ilgili sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.