Turkcell Bedava İnternet Hediyeleri 2019… Turkcell bedava internet paketleri denilince aklımıza genellikle bayram günleri geliyor. Çünkü insanlar en çok internet paketine bayram günü memleketten uzak kaldıkları zaman ihtiyaç duyuyorlar. Bu konumuzda ise bayram veya normal gün fark etmeksizin Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’nı sizler için bir arada toplamaya çalıştık. Birbirinden farklı bedava internet paketi kampanyaları mevcuttur. Ancak bizler sizlere bilinen veya bilinmeyen en çok hediye GB kazanabileceğiniz Turkcell Bedava İnternet hediyelerinden bahsetmek istiyoruz. Bu özellik ile Turkcell Bedava İnternet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Ancak bazı paketler belirli şartlar altında kullanıcılara sunulmaktadır. Bu aralar sizler için rastladığımız kampanyaları paylaşalım isttedik. Marhoc.com ekibi olarak en güncel Turkcell yani halk deyişiyle türksell bedava internet hediyelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Turkcell mobil operatör sektörüne Şubat 1994 tarihinde katılmıştır ve günümüze kadar başarılı bir şekilde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çekim gücü bakımından gerçekten son derece yüksek kapasiteye sahiptir. İsterseniz hep birlikte bedava internet kampanyalarına bir göz atalım.

En Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019

  • GNÇ Çatlat: Bu kampanya kapsamında saatlik veya günlük pek çok hediye GB kazanma şansınız mevcut. Buradan hediye elde edebilmeniz için GNÇ uygulamasını Google Play Store’dan Android telefonlarınıza ya da App Store’dan Iphone telefonlarınıza indirmeniz ve üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye girişi yaptıktan sonra yumurta resmine tıklayınız ve bu resimdeki adımları gerçekleştirerek sürpriz hediyeler kazanın. Genellikle günlük 1 TL’ye 1 GB internet ya da 1 saatlik 1 GB internet gibi çeşitli hediyeler dağıtılmaktadır.
  • Otomatik Ödeme Talimatı Ver, 2 GB İnterneti Kap: Söz konusu kampanya ile bireysel faturalı Turkcell hattına sahipseniz otomatik ödeme talimatı verdiğiniz anda hediye 2 GB internetinizi bir sonraki fatura döneminden itibaren kullanabilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki mutlaka sizlere bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajı gelmezse 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz.
  • Salladıkça Çeşitli Ödüller Kazan – Turkcell Salla Kazan: Turkcell’in “Dijital Opera” adındaki mobil uygulamasını yani eski adıyla “Hesabım” uygulamasını indirdikten sonra kendi cep telefonu numaranızla siteye giriş yapınız ve giriş yapmanızla birlikte Turkcell Salla Kazan bölümüne giriniz. Telefonunuzu sallayınız ve sallamanız sonunda elde edeceğiniz çeşitli ödülleri kazanın. Turkcell Salla Kazan yarışmasına haftada bir kere katılabiliyorsunuz. Haftalık 1 GB, Haftalık 2 GB gibi çeşitli miktarlarda internet ödülleri de kazanabilmeniz mümkün hale geliyor.
  • Bulunduğunuz Bölgedeki Turkcell Mağazalarının Önünden Geçerek Hediye GB’lar Kazanabilirsiniz: Bulunduğunuz bölgede çeşitli Turkcell satış mağazaları mevcutsa ve telefonunuzda Bip uygulaması yüklüyse bu durumda Turkcell Bip üzerinden “Sürpriz Nokta” uygulamasını aktif ederek haritanın size vermiş olduğu bölgelerdeki ziyaretlerinizi tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Günlük hediye olarak en fazla 5 adet kazanabilirsiniz.
  • Dergilik Uygulamasını İndir, Hediye 1 GB İnterneti Kap: Mobil uygulamalar arasında yer alan Dergilik adlı uygulamayı indirmeniz durumunda hediye 1 GB değerinde ödül kazanabilirsiniz. Ancak bu uygulamayı daha önce indirmemiş olmanız gerekiyor. Eğer daha önce indirdiyseniz bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz. İndirip hiç giriş yapmadıysanız da yararlanabilirsiniz.
  • Turkcell Hesabım Uygulamasından 30 TL ve üzeri yüklemelerde: Bu durumda yükleme yapan kişiler 1 GB internet ve yüklediği tutarda yani 30 TL yüklemişse 30 TL tutarında hediye GB kazanıyor.
  • #senyapdiye Kampanyası ile 25 GB’a Kadar Ödül Kazanabilirsiniz: Bu kampanyaya katılmak için BİP adlı mobil uygulamayı indirmeniz ve #senyapdiye kanalına abone olmanız gerekiyor. 10 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya ile toplamda 25 GB’a kadar çeşitli internet paketi ödüllerini kazanabilmeniz mümkün hale geliyor. Burada sizlere birtakım görevler vermektedirler. Bu görevleri gerçekleştirdiğinizde belirtilen miktarlarda hediye internet paketi kazanabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Turkcell 4.5G sayesinde hızlı internetin keyfini çıkartmaya başlayabilirsiniz. 100 MBİT internet hızı görmüşlüğümüz vardı. Bu yüzden bu tarz hediye kampanyalarını dikkatli bir şekilde takip etmenizi tavsiye ediyoruz.
  • GS Destek Paketi Satın Alın, Gollercepte ile 3 Maçta Ne Kadar Gol Olursa 100 MB internet hediye paketi Kazanın, Galatasaray gol attıkça hediye MB Kazanın: Fiyatı son derece uygun olan aylık 9 TL civarında olan bu paket ile hem BİP’ten 500 dakika heryöne görüşme imkanına sahip olun hem de Galatasaray gol attıkça 200 MB internet kazanın, ayrıca haftada seçeceğiniz 3 maçta ne kadar gol olursa 100 MB internet hediyesi kazanın.

Bu Sayfanın Son Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2019’dur. Yenilikler olursa anında internet sitemize eklenecektir.