Türk Telekom Bedava İnternet Hediyeleri 2019… Daha önceden Avea adıyla hizmet vermekte olan ve sonrasında Türk Telekom’a satılan ve alt yapısıyla beraber Türk Telekom tarafından tüm faaliyetlerin yürütüldüğü mobil operatör şirketi Türk Telekom sizlerle beraber olmaya devam ediyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarını bu bölümde sizler için derlemeyi uygun gördük ve aşağıya sıralı bir şekilde madde madde Türk Telekom hediye GB elde etme yöntemlerini paylaştık.

Bazı arkadaşlarımız hala Türk Telekom ile TTNET’i karıştırmaktadırlar. Arkadaşlar burada sizlere bahsettiğimiz mobil operatör yani Türk Telekom’dur. TTNET bedava hediye gibi herhangi bir kampanyası bulunmamaktadır. Zaten TTNET adında mobil operatör de yer almamaktadır dolayısıyla Türk Telekom olarak geçmektedirler. 

1.) Türk Telekom’un En Çok Hediye Kazandıran Uygulaması –  Sil Süpür: Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapan Türk Telekom aboneleri her hafta birbirinden farklı miktarlarda hediye GB, dakika veya Muud gibi çeşitli miktarlarda ödüller ve sürprizler kazanabilmektedir. Eğer sizler de Türk Telekom’un en çok kazandıran uygulaması olan “Türk Telekom Online İşlemler”1 uygulamasını hala indirmediyseniz Google Play Store veya App Store uygulamasından giriş yaptıktan sonra indirebilirsiniz.

2.) ArayanıBil Plus ile 1 GB Hediye Kazanmak MümkünAslında bu servis ücretli bir abonelik servisidir. Bu yüzden bu pakete üye olup bedava internet veya hediye GB kazanmak istiyorsanız öncelikle kullanım şartlarını dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor. Aylık ücreti vergilerle beraber toplamda 2.99 TL olarak bilinmektedir. En güncel fiyatına Türk Telekom’un kendi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 6 aylık üyelik aldığınızda ise ödemeniz gereken tutar 14.99 TL olarak belirlenmiştir. Bu ArayanıBil Plus paketine üye olanlar anında hediye 1 GB Türk Telekom internet kazanmaktadırlar.

3.) E-Fatura’ya geç, hediyeyi kapTürk Telekom faturalı hat sahibiyseniz e-fatura’ya geçiş talebinde bulunarak 1 GB hediye internet hakkı kazanabilirsiniz. E-Fatura’ya geçmek istiyorsanız yapmanız gereken şey: 1GB boşluk mail-adresinizi yazarak 3008‘e SMS iletmeniz durumunda hediye internet hakkı tanımlanacaktır. Bu e-fatura uygulamasından doğal olarak faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. Faturasız hat sahiplerinin bundan yararlanması mümkün değildir.

4.) Mevcut Sim Kartınızı 4.5G ile Değiştirin 30 Gün Geçerli 1 GB Hediye İnternet Kazanın: Mevcut sim kartını 4.5G teknolojisine yenilemek için en yakın Türk Telekom mobil bayilerine uğrayın ve bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtin. Size 4.5G uyumlu kart verildikten sonra yapmanız gereken şey 4,5G SIM yazarak 5555 numarasına SMS iletmenizdir.

5.) Sosyal Medya Kullanımlarınızda Geçerli Hediye GB Kazanma Şansı: Aslında bu pakette sadece hediye GB değil, aynı zamanda hediye dakika kazanma fırsatı da elde edeceksiniz. Eğer 30 TL ve üzeri hattınıza yükleme yaparsanız bu durumda çeşitli miktarlarda ödül kazanabilmeniz mümkün hale geliyor. Konuşma hediyesi istiyorsanız HERYONE DK yazarak 5555’e SMS göndermelisiniz veya internet hediyesi istiyorsanız SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. 

6.) Türk Telekom Selfy Mor Hediye Kampanyası: Bu kampanya ile Türk Telekom Selfy’liler bedava 1GB internet hediyesi kazanmaktadırlar. SOSYAL PAKET yazınız ve ardından 4545’e SMS gönderiniz.

Türk Telekom firmasının yapmış olduğu bedava internet hediyeleri kampanyalarını sizler için paylaşmış bulunuyoruz. Bunların haricinde sizlerin de aklına gelen ve hoşuna giden internet paketleri var ise yorum kısmından buraya yazarak diğer kullanıcıların da bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.  Son derece hızlı gelişen mobil operatör devleri birbirlerinden abone çekebilmek için çeşitli bedava internet kampanyaları yapmaya devam ediyorlar. Bir önceki yazımızda sizlere Vodafone Bedava İnternet Hediyeleri konusunda bilgiler sunmuştuk. Şimdilik Türk Telekom hediye internet kampanyaları bunlardan ibarettir. Ancak yeni bilgiler geldiğinde ona göre sayfamızı sürekli güncel tutacağız.

Son Güncelleme Tarihi: Sevgililer Günü (Yani 14 Şubat 2019)