Gerçek Kız Arkadaş Bulma Uygulaması… Kız arkadaş bulmak aslında çok zor değil. Günümüzde kız arkadaş edinmek için çeşitli yöntemler mevcuttur. Kimimiz internet üzerinden çeşitli uygulamalar kullanarak kız arkadaş edinmeye çalışıyoruz. Kimimiz ise birebir görüşmeyi ve kızlarla arkadaşlık kurmayı ilke ediniyoruz. Ancak şunu söylememiz gerekir ki bir kişi gerçekten samimi bir dostluk istiyorsa kendisine uygun birisinin karşısına çıkmasını beklemelidir. Hızlı ve etkili kız arkadaş bulma yöntemini bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bunun öncesinde şuan tanıtımını yapacağımız mobil uygulamadan herhangi bir gelir elde etmediğimizi de belirtmek istiyoruz. Ancak internet ortamında son zamanlarda popülerleşen ve pek çok kişinin beğeniyle takip ettiği uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Neden Kız Arkadaş Bulamıyorsunuz ?

Bunun en temel sebeplerinden birisi çekingenlik veya utangaçlıktır. Çünkü kızlar kendileriyle güzel konuşmasını bilen erkeklerden hoşlanır. Direkt olarak seni seviyorum demeniz doğru değildir. Öncelikle aranızda bir samimiyet kurmanız ve her şeyin hazır olduğuna eminseniz işte o zaman kız arkadaş bulma yolunda adım atmanızı tavsiye ediyoruz. Günümüzde kızlar, zengin ve karizmatik erkeklerden hoşlanmaktadır. Bu yüzden sosyal medya fotoğraflarınızı da buna göre ayarlamanız doğru olacaktır. Sosyal medya fotoğraflarınızı mümkünse profesyonel makine ile çekmenizi tavsiye ediyoruz. Ya da mahallenizde bulunan fotoğrafçıya giderek ücret karşılığında arka plan fonlu fotoğraflar çektirmenizi tavsiye ediyoruz. Profesyonel fotoğrafçılık için çeşitli kurslar da düzenlenmektedir. Bunlara da katılabilir ve fotoğrafçılık konusunda ilgi alanı oluşturabilirsiniz.

Tantan Uygulaması ile Kız Arkadaş Bulabilirsiniz!

Tantanapp uygulaması sayesinde kız arkadaş edinmeniz son derece basittir. Bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle Tantan App uygulamasını Google Play Store’dan indirmeniz gerekiyor.

Doğrudan Uygulama Linkini Verecek Olursak: https://tantanapp.com/en/

Uygulama henüz Türkiye’de çok yaygın değildir ancak yabancı ülkelerde aktif olarak kullanılmaktadır. Hatta yabancı ülkelerde özellikle Endonezya, Tunus, Fas vb. Tantan uygulamasını kullanan çok kişi vardır. Bu uygulama sayesinde kızlar sizlere mesaj atmaktadır. Özellikle Endonezya vatandaşı kızlar Türk erkeklerinden son derece hoşlanmaktadır.

Ancak uygulamanın Premium versiyonu 15 gün sonra açılmaktadır. Yani üye olup premium versiyonu satın almanız gerekmektedir. Premium versiyonun fiyatı da çok pahalı değildir.

Bir önceki yazımızda Kredi Borcu Olan Araba Nasıl Alınır ? konusuna değinmiştik.